🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung A716u 16 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | A716U |
| Serial# | R5CR105QT8F |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 355181114534612 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$28.00
Original: $79.99
-65%Samsung A716u 16 Gb Black Smart Phone—
$79.99
$28.00Samsung A716u 16 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | A716U |
| Serial# | R5CR105QT8F |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 355181114534612 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | A716U |
| Serial# | R5CR105QT8F |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 355181114534612 |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition





