
Samsung Galaxy Z Flip6 256 Gb Yellow Smart Phone
| IMEI# | 357362195069037 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | GALAXY Z FLIP6 |
| Color | YELLOW |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R5CX820YSJD |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $219.99
-65%$219.99
$77.00Samsung Galaxy Z Flip6 256 Gb Yellow Smart Phone
| IMEI# | 357362195069037 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | GALAXY Z FLIP6 |
| Color | YELLOW |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R5CX820YSJD |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| IMEI# | 357362195069037 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | GALAXY Z FLIP6 |
| Color | YELLOW |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | R5CX820YSJD |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Very Good, pre-owned condition






