🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Np340xla Qualcomm Snapdragon 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | 5CBE9FKRA05758V |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | GRAY |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | NP340XLA |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$24.50
Original: $69.99
-65%Samsung Np340xla Qualcomm Snapdragon 4 Gb 64 Gb Gray Laptop—
$69.99
$24.50Samsung Np340xla Qualcomm Snapdragon 4 Gb 64 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | 5CBE9FKRA05758V |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | GRAY |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | NP340XLA |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | 5CBE9FKRA05758V |
| Screen size (inches) | 14 |
| Color | GRAY |
| Processor Type | QUALCOMM SNAPDRAGON |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Model Number | NP340XLA |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition





