🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Np730qaa Amd A4 1 Gb 16 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | 1A9691CM400754P |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD A4 |
| Model Number | NP730QAA |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
$105.00
Original: $299.99
-65%Samsung Np730qaa Amd A4 1 Gb 16 Gb Gray Laptop—
$299.99
$105.00Samsung Np730qaa Amd A4 1 Gb 16 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | 1A9691CM400754P |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD A4 |
| Model Number | NP730QAA |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| RAM Memory (GB) | 1 GB |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | 1A9691CM400754P |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | AMD A4 |
| Model Number | NP730QAA |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Charger |











