🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Ps-wf758 Black Home Sound Bar Speaker
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 14BYA02411V |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Remote Control | Remote Control |
| Number of Speakers | 1 |
| WITH SUBWOOFER(S) | WITH SUBWOOFER(S) |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Model Number | PS-WF758 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WITH SUBWOOFER(S) |
| Remote Control |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
$31.50
Original: $89.99
-65%Samsung Ps-wf758 Black Home Sound Bar Speaker—
$89.99
$31.50Samsung Ps-wf758 Black Home Sound Bar Speaker
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 14BYA02411V |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Remote Control | Remote Control |
| Number of Speakers | 1 |
| WITH SUBWOOFER(S) | WITH SUBWOOFER(S) |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Model Number | PS-WF758 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WITH SUBWOOFER(S) |
| Remote Control |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Serial# | 14BYA02411V |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY | BLUETOOTH CONNECTIVITY |
| Remote Control | Remote Control |
| Number of Speakers | 1 |
| WITH SUBWOOFER(S) | WITH SUBWOOFER(S) |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Model Number | PS-WF758 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WITH SUBWOOFER(S) |
| Remote Control |
| BLUETOOTH CONNECTIVITY |






