🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Samsung Sm-a125u1/ds 32 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | BASIC |
| IMEI# | 352945781752415 |
| Model Number | SM-A125U1/DS |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R58R708L1VT |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$33.25
Original: $94.99
-65%Samsung Sm-a125u1/ds 32 Gb Black Smart Phone—
$94.99
$33.25Samsung Sm-a125u1/ds 32 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | BASIC |
| IMEI# | 352945781752415 |
| Model Number | SM-A125U1/DS |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R58R708L1VT |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | BASIC |
| IMEI# | 352945781752415 |
| Model Number | SM-A125U1/DS |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R58R708L1VT |
Condition
Very Good, pre-owned condition









