🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a146__galaxy A14 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | R92W705Z10P |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLACK |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | SM-A146__GALAXY A14 5G |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$59.99
Samsung Sm-a146__galaxy A14 5g 64 Gb Black Smart Phone—
$59.99
Samsung Sm-a146__galaxy A14 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | R92W705Z10P |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLACK |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | SM-A146__GALAXY A14 5G |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Carrier | METRO PCS |
| Serial# | R92W705Z10P |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLACK |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Model Number | SM-A146__GALAXY A14 5G |
Condition
Very Good, pre-owned condition










