🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a146__galaxy A14 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R9TX10JXJ4D |
| Class | BASIC |
| Model Number | SM-A146__GALAXY A14 5G |
| IMEI# | 356677531230881 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$59.99
Samsung Sm-a146__galaxy A14 5g 64 Gb Black Smart Phone—
$59.99
Samsung Sm-a146__galaxy A14 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R9TX10JXJ4D |
| Class | BASIC |
| Model Number | SM-A146__GALAXY A14 5G |
| IMEI# | 356677531230881 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R9TX10JXJ4D |
| Class | BASIC |
| Model Number | SM-A146__GALAXY A14 5G |
| IMEI# | 356677531230881 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLACK |
| Carrier | CRICKET |
Condition
Very Good, pre-owned condition











