🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a146__galaxy A14 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R9TW40JC62T |
| Carrier | CRICKET |
| Model Number | SM-A146__GALAXY A14 5G |
| IMEI# | null |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| IMEI# |
$47.25
Original: $135.00
-65%Samsung Sm-a146__galaxy A14 5g 64 Gb Black Smart Phone—
$135.00
$47.25Samsung Sm-a146__galaxy A14 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R9TW40JC62T |
| Carrier | CRICKET |
| Model Number | SM-A146__GALAXY A14 5G |
| IMEI# | null |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| IMEI# |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R9TW40JC62T |
| Carrier | CRICKET |
| Model Number | SM-A146__GALAXY A14 5G |
| IMEI# | null |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| IMEI# |











