🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 357714710759940 |
| Carrier | METRO PCS |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLUE |
| Serial# | R5CY70W2JHX |
| Class | BASIC |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$22.75
Original: $64.99
-65%Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 128 Gb Blue Smart Phone—
$64.99
$22.75Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 357714710759940 |
| Carrier | METRO PCS |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLUE |
| Serial# | R5CY70W2JHX |
| Class | BASIC |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 357714710759940 |
| Carrier | METRO PCS |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLUE |
| Serial# | R5CY70W2JHX |
| Class | BASIC |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition









