🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 355030765133978 |
| Serial# | R5CX80Y0XDF |
| Color | BLUE |
| Carrier | T - MOBILE |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$24.50
Original: $69.99
-65%Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 128 Gb Blue Smart Phone—
$69.99
$24.50Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 355030765133978 |
| Serial# | R5CX80Y0XDF |
| Color | BLUE |
| Carrier | T - MOBILE |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 355030765133978 |
| Serial# | R5CX80Y0XDF |
| Color | BLUE |
| Carrier | T - MOBILE |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
Condition
Excellent, pre-owned condition





