🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 8 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| IMEI# | 352737200976950 |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | RZCY936449P |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Class | BASIC |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$49.99
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 8 Gb Blue Smart Phone—
$49.99
Samsung Sm-a156__galaxy A15 5g 8 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| IMEI# | 352737200976950 |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | RZCY936449P |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Class | BASIC |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 8 GB |
| IMEI# | 352737200976950 |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | RZCY936449P |
| Model Number | SM-A156__GALAXY A15 5G |
| Class | BASIC |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition











