🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Samsung Sm-a156u 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Model Number | SM-A156U |
| Serial# | R5CX92DK4ZV |
| Carrier | VERIZON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 350251768147618 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$64.99
Samsung Sm-a156u 128 Gb Blue Smart Phone—
$64.99
Samsung Sm-a156u 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Model Number | SM-A156U |
| Serial# | R5CX92DK4ZV |
| Carrier | VERIZON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 350251768147618 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Model Number | SM-A156U |
| Serial# | R5CX92DK4ZV |
| Carrier | VERIZON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 350251768147618 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |











