🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a156u 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-A156U |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 356408513472451 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R5CX1012BYNLK |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$70.99
Samsung Sm-a156u 128 Gb Blue Smart Phone—
$70.99
Samsung Sm-a156u 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-A156U |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 356408513472451 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R5CX1012BYNLK |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-A156U |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 356408513472451 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R5CX1012BYNLK |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition








