🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a156u 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLUE |
| Serial# | R5CX919892X |
| IMEI# | 355030767940636 |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | SM-A156U |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | HIGH |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$80.00
Samsung Sm-a156u 64 Gb Blue Smart Phone—
$80.00
Samsung Sm-a156u 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLUE |
| Serial# | R5CX919892X |
| IMEI# | 355030767940636 |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | SM-A156U |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | HIGH |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | BLUE |
| Serial# | R5CX919892X |
| IMEI# | 355030767940636 |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | SM-A156U |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | HIGH |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |











