🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Samsung Sm-a156u 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Model Number | SM-A156U |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | R5CY319NJRA |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 35215376853119 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$60.00
Samsung Sm-a156u 64 Gb Blue Smart Phone—
$60.00
Samsung Sm-a156u 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Model Number | SM-A156U |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | R5CY319NJRA |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 35215376853119 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Model Number | SM-A156U |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | R5CY319NJRA |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 35215376853119 |
Condition
Very Good, pre-owned condition










