đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Serial# | R5CYA1V6X0H |
| IMEI# | 357455610752672 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$47.95
Original: $136.99
-65%Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Black Smart Phone—
$136.99
$47.95Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Serial# | R5CYA1V6X0H |
| IMEI# | 357455610752672 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Serial# | R5CYA1V6X0H |
| IMEI# | 357455610752672 |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | MEDIUM |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition







