🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | HIGH |
| Serial# | R5CY71SDZ3L |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 356115237226861 |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$136.99
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Black Smart Phone—
$136.99
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | HIGH |
| Serial# | R5CY71SDZ3L |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 356115237226861 |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | HIGH |
| Serial# | R5CY71SDZ3L |
| Color | BLACK |
| IMEI# | 356115237226861 |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |




