🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 353670771536797 |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | R5CXCI8ZLRE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$43.75
Original: $124.99
-65%Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone—
$124.99
$43.75Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 353670771536797 |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | R5CXCI8ZLRE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Carrier | METRO PCS |
| IMEI# | 353670771536797 |
| Color | BLUE |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | R5CXCI8ZLRE |
Condition
Very Good, pre-owned condition








