🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Carrier | METRO PCS |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Serial# | R5CY428R01H |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | null |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| IMEI# |
$99.99
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone—
$99.99
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Carrier | METRO PCS |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Serial# | R5CY428R01H |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | null |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| IMEI# |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Carrier | METRO PCS |
| Class | BASIC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Serial# | R5CY428R01H |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | null |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| IMEI# |







