🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Class | BASIC |
| IMEI# | 353026643324120 |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Color | GRAY |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Serial# | R5CY245T9LM |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Power Adapter |
$124.99
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Gray Smart Phone—
$124.99
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Class | BASIC |
| IMEI# | 353026643324120 |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Color | GRAY |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Serial# | R5CY245T9LM |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Power Adapter |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | BASIC |
| IMEI# | 353026643324120 |
| Power Adapter | Power Adapter |
| Color | GRAY |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Serial# | R5CY245T9LM |
| Carrier | METRO PCS |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| Power Adapter |










