🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | R5CY53CYSNY |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 356115231425386 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$124.99
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Gray Smart Phone—
$124.99
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 128 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | R5CY53CYSNY |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 356115231425386 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | R5CY53CYSNY |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 356115231425386 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition












