🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 353026640388649 |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLUE |
| Serial# | R5CY12ERLLM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$100.00
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 64 Gb Blue Smart Phone—
$100.00
Samsung Sm-a166u__galaxy A16 5g 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 353026640388649 |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLUE |
| Serial# | R5CY12ERLLM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 353026640388649 |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-A166U__GALAXY A16 5G |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLUE |
| Serial# | R5CY12ERLLM |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition


