🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Samsung Sm-a326u 16 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-A326U |
| Class | BASIC |
| Serial# | RFCR50CW1CR |
| IMEI# | 350091121669589 |
| Color | BLACK |
| Carrier | C |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$49.99
Samsung Sm-a326u 16 Gb Black Smart Phone—
$49.99
Samsung Sm-a326u 16 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-A326U |
| Class | BASIC |
| Serial# | RFCR50CW1CR |
| IMEI# | 350091121669589 |
| Color | BLACK |
| Carrier | C |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-A326U |
| Class | BASIC |
| Serial# | RFCR50CW1CR |
| IMEI# | 350091121669589 |
| Color | BLACK |
| Carrier | C |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition











