Samsung Sm-f711u1 128 Gb Purple Smart Phone
| IMEI# | 351782463089761 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | PURPLE |
| Model Number | SM-F711U1 |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R5CRA0YNYMW |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Original: $304.99
-65%$304.99
$106.75Samsung Sm-f711u1 128 Gb Purple Smart Phone
| IMEI# | 351782463089761 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | PURPLE |
| Model Number | SM-F711U1 |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R5CRA0YNYMW |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| IMEI# | 351782463089761 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | PURPLE |
| Model Number | SM-F711U1 |
| Class | HIGH |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R5CRA0YNYMW |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |









