🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-f741u1 256 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R3CXBOS3LFN |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-F741U1 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 356630260051077 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$349.99
Samsung Sm-f741u1 256 Gb Blue Smart Phone—
$349.99
Samsung Sm-f741u1 256 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R3CXBOS3LFN |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-F741U1 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 356630260051077 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Serial# | R3CXBOS3LFN |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-F741U1 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 356630260051077 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition






