🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-f966u 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 358910534024185 |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | RFCY61X4WGV |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-F966U |
| Carrier | AT&T |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$430.50
Original: $1,229.99
-65%Samsung Sm-f966u 256 Gb Black Smart Phone—
$1,229.99
$430.50Samsung Sm-f966u 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 358910534024185 |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | RFCY61X4WGV |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-F966U |
| Carrier | AT&T |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 358910534024185 |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | RFCY61X4WGV |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | SM-F966U |
| Carrier | AT&T |
Condition
Excellent, pre-owned condition










