🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-g990__galaxy S21 Fe 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | R5CT22NM5BE |
| IMEI# | 355374390107704 |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-G990__GALAXY S21 FE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$47.25
Original: $134.99
-65%Samsung Sm-g990__galaxy S21 Fe 128 Gb Black Smart Phone—
$134.99
$47.25Samsung Sm-g990__galaxy S21 Fe 128 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | R5CT22NM5BE |
| IMEI# | 355374390107704 |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-G990__GALAXY S21 FE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CRICKET |
| Serial# | R5CT22NM5BE |
| IMEI# | 355374390107704 |
| Color | BLACK |
| Model Number | SM-G990__GALAXY S21 FE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition










