🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-j327v 32 Gb Purple Smart Phone
Overview
Condition
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | HIGH |
| Color | PURPLE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | SM-J327V |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Serial# | R28K228CYQB |
| IMEI# | 352424093820245 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$17.50
Original: $49.99
-65%Samsung Sm-j327v 32 Gb Purple Smart Phone—
$49.99
$17.50Samsung Sm-j327v 32 Gb Purple Smart Phone
Overview
Condition
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | HIGH |
| Color | PURPLE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | SM-J327V |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Serial# | R28K228CYQB |
| IMEI# | 352424093820245 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Class | HIGH |
| Color | PURPLE |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Model Number | SM-J327V |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Serial# | R28K228CYQB |
| IMEI# | 352424093820245 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |



