🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-n976u 256 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | SM-N976U |
| IMEI# | 352147110768416 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | GRAY |
| Serial# | R3CN20DGAYP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | VERIZON |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$117.25
Original: $334.99
-65%Samsung Sm-n976u 256 Gb Gray Smart Phone—
$334.99
$117.25Samsung Sm-n976u 256 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | SM-N976U |
| IMEI# | 352147110768416 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | GRAY |
| Serial# | R3CN20DGAYP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | VERIZON |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | SM-N976U |
| IMEI# | 352147110768416 |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Color | GRAY |
| Serial# | R3CN20DGAYP |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | VERIZON |
| Class | MEDIUM |
Condition
Excellent, pre-owned condition







