🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-s146vl 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-S146VL |
| Serial# | R92X100AVAN |
| IMEI# | 352678739131156 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLACK |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$29.75
Original: $84.99
-65%Samsung Sm-s146vl 64 Gb Black Smart Phone—
$84.99
$29.75Samsung Sm-s146vl 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-S146VL |
| Serial# | R92X100AVAN |
| IMEI# | 352678739131156 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLACK |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | SM-S146VL |
| Serial# | R92X100AVAN |
| IMEI# | 352678739131156 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Color | BLACK |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |









