🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-s156v 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Serial# | RZCY1H55N |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 351867553009425 |
| Model Number | SM-S156V |
| Class | HIGH |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$26.25
Original: $74.99
-65%Samsung Sm-s156v 64 Gb Blue Smart Phone—
$74.99
$26.25Samsung Sm-s156v 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Serial# | RZCY1H55N |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 351867553009425 |
| Model Number | SM-S156V |
| Class | HIGH |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | BLUE |
| Serial# | RZCY1H55N |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| IMEI# | 351867553009425 |
| Model Number | SM-S156V |
| Class | HIGH |
| Carrier | VERIZON |
Condition
Excellent, pre-owned condition





