🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-s166v 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 354261833102411 |
| Color | BLUE |
| Serial# | GPSAS166VCB |
| Carrier | VERIZON |
| Model Number | SM-S166V |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$33.25
Original: $94.99
-65%Samsung Sm-s166v 128 Gb Blue Smart Phone—
$94.99
$33.25Samsung Sm-s166v 128 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 354261833102411 |
| Color | BLUE |
| Serial# | GPSAS166VCB |
| Carrier | VERIZON |
| Model Number | SM-S166V |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 354261833102411 |
| Color | BLUE |
| Serial# | GPSAS166VCB |
| Carrier | VERIZON |
| Model Number | SM-S166V |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition





