🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Samsung Sm-s908__galaxy S22 Ultra 512 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | SM-S908__GALAXY S22 ULTRA |
| Serial# | R5CT30JNDBD |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 357111200392375 |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| Class | HIGH |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$82.25
Original: $234.99
-65%Samsung Sm-s908__galaxy S22 Ultra 512 Gb Gray Smart Phone—
$234.99
$82.25Samsung Sm-s908__galaxy S22 Ultra 512 Gb Gray Smart Phone
Overview
Condition
| Model Number | SM-S908__GALAXY S22 ULTRA |
| Serial# | R5CT30JNDBD |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 357111200392375 |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| Class | HIGH |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | SM-S908__GALAXY S22 ULTRA |
| Serial# | R5CT30JNDBD |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| IMEI# | 357111200392375 |
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| Class | HIGH |
| Color | GRAY |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Very Good, pre-owned condition











