🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Sm-s918u__galaxy S23 Ultra 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | AT&T |
| Model Number | SM-S918U__GALAXY S23 ULTRA |
| Serial# | RFCY205EXXM |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 355752922049165 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$215.25
Original: $614.99
-65%Samsung Sm-s918u__galaxy S23 Ultra 256 Gb Black Smart Phone—
$614.99
$215.25Samsung Sm-s918u__galaxy S23 Ultra 256 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Carrier | AT&T |
| Model Number | SM-S918U__GALAXY S23 ULTRA |
| Serial# | RFCY205EXXM |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 355752922049165 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Carrier | AT&T |
| Model Number | SM-S918U__GALAXY S23 ULTRA |
| Serial# | RFCY205EXXM |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 355752922049165 |
Condition
Excellent, pre-owned condition










