🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
Samsung Sm-s928u1 512 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| IMEI# | 355545134315907 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | HIGH |
| Serial# | R3CX90M89JB |
| Model Number | SM-S928U1 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$166.25
Original: $474.99
-65%Samsung Sm-s928u1 512 Gb Black Smart Phone—
$474.99
$166.25Samsung Sm-s928u1 512 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| IMEI# | 355545134315907 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | HIGH |
| Serial# | R3CX90M89JB |
| Model Number | SM-S928U1 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 512 GB |
| IMEI# | 355545134315907 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | HIGH |
| Serial# | R3CX90M89JB |
| Model Number | SM-S928U1 |
| Color | BLACK |
| Manufacturer | SAMSUNG |
Condition
Excellent, pre-owned condition







