
Samsung Xe500c13 Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Black Laptop
| Serial# | Q9T91HMA03735E |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | XE500C13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Samsung Xe500c13 Intel Celeron 4 Gb 32 Gb Black Laptop
| Serial# | Q9T91HMA03735E |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | XE500C13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | Q9T91HMA03735E |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 32 GB |
| Charger | Charger |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 12 |
| Is This a Chromebook? | YES |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Color | BLACK |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Model Number | XE500C13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam |
| Charger |








