🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Samsung Xe500c13 Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | XE500C13 |
| Color | BLACK |
| Serial# | 0Q9T91JMA04823V |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$21.00
Original: $59.99
-65%Samsung Xe500c13 Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Black Laptop—
$59.99
$21.00Samsung Xe500c13 Intel Celeron 4 Gb Less Than 16 Gb Black Laptop
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | XE500C13 |
| Color | BLACK |
| Serial# | 0Q9T91JMA04823V |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SAMSUNG |
| Screen size (inches) | 11 |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
| Internal Storage Capacity | LESS THAN 16 GB |
| Is This a Chromebook? | YES |
| Processor Type | INTEL CELERON |
| Model Number | XE500C13 |
| Color | BLACK |
| Serial# | 0Q9T91JMA04823V |
Condition
Very Good, pre-owned condition


