🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Shenzhen 19yx01 Red Portable Speaker
Overview
Condition
| Manufacturer | SHENZHEN |
| Speaker Size (Inches) | LESS THAN 2 |
| Wattage (Watts) | LESS THAN 50 |
| Serial# | 2124A |
| Class | MEDIUM |
| Number of Speakers | 1 |
| Model Number | 19YX01 |
| Color | RED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$14.99
Shenzhen 19yx01 Red Portable Speaker—
$14.99
Shenzhen 19yx01 Red Portable Speaker
Overview
Condition
| Manufacturer | SHENZHEN |
| Speaker Size (Inches) | LESS THAN 2 |
| Wattage (Watts) | LESS THAN 50 |
| Serial# | 2124A |
| Class | MEDIUM |
| Number of Speakers | 1 |
| Model Number | 19YX01 |
| Color | RED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Manufacturer | SHENZHEN |
| Speaker Size (Inches) | LESS THAN 2 |
| Wattage (Watts) | LESS THAN 50 |
| Serial# | 2124A |
| Class | MEDIUM |
| Number of Speakers | 1 |
| Model Number | 19YX01 |
| Color | RED |
Condition
Very Good, pre-owned condition











