🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Skeet 300a Yellow Fishing Rod & Reel Combo
Overview
Condition
| Model Number | 300A |
| Reel Type | SPINNING |
| Manufacturer | SKEET |
| Color | YELLOW |
| Serial# | NVIS |
| Rod Material | COMPOSITE |
| Class | MEDIUM |
| Length (Feet) | 8 - 12 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$21.00
Original: $60.00
-65%Skeet 300a Yellow Fishing Rod & Reel Combo—
$60.00
$21.00Skeet 300a Yellow Fishing Rod & Reel Combo
Overview
Condition
| Model Number | 300A |
| Reel Type | SPINNING |
| Manufacturer | SKEET |
| Color | YELLOW |
| Serial# | NVIS |
| Rod Material | COMPOSITE |
| Class | MEDIUM |
| Length (Feet) | 8 - 12 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Model Number | 300A |
| Reel Type | SPINNING |
| Manufacturer | SKEET |
| Color | YELLOW |
| Serial# | NVIS |
| Rod Material | COMPOSITE |
| Class | MEDIUM |
| Length (Feet) | 8 - 12 |
Condition
Very Good, pre-owned condition












