🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Skytech Fm-14800-wf Amd Ryzen 5 16 Gb 1 Tb White Desktop
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Model Number | FM-14800-WF |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | SKYTECH |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | ST-785077768 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
$529.99
Skytech Fm-14800-wf Amd Ryzen 5 16 Gb 1 Tb White Desktop—
$529.99
Skytech Fm-14800-wf Amd Ryzen 5 16 Gb 1 Tb White Desktop
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Model Number | FM-14800-WF |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | SKYTECH |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | ST-785077768 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Color | WHITE |
| Model Number | FM-14800-WF |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Manufacturer | SKYTECH |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | ST-785077768 |
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |





