🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Skytech St-storm Amd Ryzen 5 128 Gb 1.5 Tb Black Desktop
Overview
Condition
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Serial# | ST-A33081XM412 |
| Manufacturer | SKYTECH |
| Internal Storage Capacity | 1.5 TB |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | ST-STORM |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
$200.90
Original: $573.99
-65%Skytech St-storm Amd Ryzen 5 128 Gb 1.5 Tb Black Desktop—
$573.99
$200.90Skytech St-storm Amd Ryzen 5 128 Gb 1.5 Tb Black Desktop
Overview
Condition
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Serial# | ST-A33081XM412 |
| Manufacturer | SKYTECH |
| Internal Storage Capacity | 1.5 TB |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | ST-STORM |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Processor Type | AMD RYZEN 5 |
| Serial# | ST-A33081XM412 |
| Manufacturer | SKYTECH |
| Internal Storage Capacity | 1.5 TB |
| RAM Memory (GB) | 128 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Model Number | ST-STORM |
| Color | BLACK |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |







