🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Sony Cfi-zct1w Black Gaming Controller
Overview
Condition
| Serial# | AK8CFIZCT1B |
| Manufacturer | SONY |
| Case | Case |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
| Wireless | Wireless |
| Color | BLACK |
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
| Controller Type | JOYSTICKS |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Case |
| MOTION SENSING |
| HEADSET JACK |
| Wireless |
$22.75
Original: $64.99
-65%Sony Cfi-zct1w Black Gaming Controller—
$64.99
$22.75Sony Cfi-zct1w Black Gaming Controller
Overview
Condition
| Serial# | AK8CFIZCT1B |
| Manufacturer | SONY |
| Case | Case |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
| Wireless | Wireless |
| Color | BLACK |
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
| Controller Type | JOYSTICKS |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Case |
| MOTION SENSING |
| HEADSET JACK |
| Wireless |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | AK8CFIZCT1B |
| Manufacturer | SONY |
| Case | Case |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
| Wireless | Wireless |
| Color | BLACK |
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
| Controller Type | JOYSTICKS |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Case |
| MOTION SENSING |
| HEADSET JACK |
| Wireless |










