Sony Cfi-zct1w Blue Gaming Controller
| Serial# | AK8CFIZCT1B |
| Controller Type | JOYSTICKS |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
| Wireless | Wireless |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | SONY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| MOTION SENSING |
| Wireless |
| HEADSET JACK |
Original: $49.99
-65%$49.99
$17.50Sony Cfi-zct1w Blue Gaming Controller
| Serial# | AK8CFIZCT1B |
| Controller Type | JOYSTICKS |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
| Wireless | Wireless |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | SONY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| MOTION SENSING |
| Wireless |
| HEADSET JACK |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | AK8CFIZCT1B |
| Controller Type | JOYSTICKS |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
| Wireless | Wireless |
| Color | BLUE |
| Manufacturer | SONY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| MOTION SENSING |
| Wireless |
| HEADSET JACK |










