🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Sony Cfi-zct1w Red Gaming Controller
Overview
Condition
| Serial# | CFYU542312354 |
| Color | RED |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
| Wireless | Wireless |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
| Controller Type | JOYSTICKS |
| Manufacturer | SONY |
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Wireless |
| HEADSET JACK |
| MOTION SENSING |
$22.75
Original: $64.99
-65%Sony Cfi-zct1w Red Gaming Controller—
$64.99
$22.75Sony Cfi-zct1w Red Gaming Controller
Overview
Condition
| Serial# | CFYU542312354 |
| Color | RED |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
| Wireless | Wireless |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
| Controller Type | JOYSTICKS |
| Manufacturer | SONY |
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Wireless |
| HEADSET JACK |
| MOTION SENSING |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | CFYU542312354 |
| Color | RED |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
| Wireless | Wireless |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
| Controller Type | JOYSTICKS |
| Manufacturer | SONY |
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| Wireless |
| HEADSET JACK |
| MOTION SENSING |










