
Sony Cfi-zct1w White Gaming Controller
| Manufacturer | SONY |
| Controller Type | JOYSTICKS |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
| Wireless | Wireless |
| INTERNAL MEMORY | INTERNAL MEMORY |
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
| Color | WHITE |
| Serial# | V65900HVW12828863 |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| MOTION SENSING |
| Wireless |
| INTERNAL MEMORY |
| HEADSET JACK |
Original: $64.99
-65%$64.99
$22.75Sony Cfi-zct1w White Gaming Controller
| Manufacturer | SONY |
| Controller Type | JOYSTICKS |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
| Wireless | Wireless |
| INTERNAL MEMORY | INTERNAL MEMORY |
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
| Color | WHITE |
| Serial# | V65900HVW12828863 |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| MOTION SENSING |
| Wireless |
| INTERNAL MEMORY |
| HEADSET JACK |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | SONY |
| Controller Type | JOYSTICKS |
| Model Number | CFI-ZCT1W |
| Wireless | Wireless |
| INTERNAL MEMORY | INTERNAL MEMORY |
| MOTION SENSING | MOTION SENSING |
| Color | WHITE |
| Serial# | V65900HVW12828863 |
| HEADSET JACK | HEADSET JACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| MOTION SENSING |
| Wireless |
| INTERNAL MEMORY |
| HEADSET JACK |










