🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
T-mobile Revvl V+ 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 2S98115AA11C0302001 |
| Manufacturer | T-MOBILE |
| Model Number | REVVL V+ 5G |
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 35792495108456 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$79.99
T-mobile Revvl V+ 5g 64 Gb Black Smart Phone—
$79.99
T-mobile Revvl V+ 5g 64 Gb Black Smart Phone
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 2S98115AA11C0302001 |
| Manufacturer | T-MOBILE |
| Model Number | REVVL V+ 5G |
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 35792495108456 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | 2S98115AA11C0302001 |
| Manufacturer | T-MOBILE |
| Model Number | REVVL V+ 5G |
| Color | BLACK |
| Carrier | T - MOBILE |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 35792495108456 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











