🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Tcl K32 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 016604004868841 |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | TCL |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLUE |
| Model Number | K32 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | N/V |
Condition
Very Good, pre-owned condition
$14.00
Original: $40.00
-65%Tcl K32 64 Gb Blue Smart Phone—
$40.00
$14.00Tcl K32 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| IMEI# | 016604004868841 |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | TCL |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLUE |
| Model Number | K32 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | N/V |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| IMEI# | 016604004868841 |
| Class | BASIC |
| Manufacturer | TCL |
| Carrier | METRO PCS |
| Color | BLUE |
| Model Number | K32 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Serial# | N/V |
Condition
Very Good, pre-owned condition










