🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Tcl K32 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | NVBE6C1578 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | METRO PCS |
| Manufacturer | TCL |
| Model Number | K32 |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 016604003216570 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
$80.00
Tcl K32 64 Gb Blue Smart Phone—
$80.00
Tcl K32 64 Gb Blue Smart Phone
Overview
Condition
| Serial# | NVBE6C1578 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | METRO PCS |
| Manufacturer | TCL |
| Model Number | K32 |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 016604003216570 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Serial# | NVBE6C1578 |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Carrier | METRO PCS |
| Manufacturer | TCL |
| Model Number | K32 |
| Class | BASIC |
| IMEI# | 016604003216570 |
| Internal Storage Capacity | 64 GB |
| Color | BLUE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |











