🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Tug Gt305 Amd A6 4 Gb 16 Gb White Desktop
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD A6 |
| Color | WHITE |
| Model Number | GT305 |
| Serial# | 45040 |
| Manufacturer | TUG |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
$1,599.99
Tug Gt305 Amd A6 4 Gb 16 Gb White Desktop—
$1,599.99
Tug Gt305 Amd A6 4 Gb 16 Gb White Desktop
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD A6 |
| Color | WHITE |
| Model Number | GT305 |
| Serial# | 45040 |
| Manufacturer | TUG |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Processor Type | AMD A6 |
| Color | WHITE |
| Model Number | GT305 |
| Serial# | 45040 |
| Manufacturer | TUG |
| Internal Storage Capacity | 16 GB |
| RAM Memory (GB) | 4 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |











